All about your flow

Slapukų politika

Slapukai

Norėdami, kad ši internetinė svetainė veiktų tinkamai, kartais Jūsų įrenginiuose mes įdiegiame mažus duomenų failus, kurie yra vadinami slapukais (cookies). Taip daro dauguma didžiųjų svetainių.

Kas yra slapukai?

Slapukas – tai yra mažas teksto failas, kurį svetainė išsaugo Jūsų kompiuteryje ar mobiliajame telefone, kai Jūs lankotės mūsų interneto svetainėje. Šis failas leidžia svetainei prisiminti Jūsų veiksmus ir parinktis (prisijungimą, kalbą, šrifto dydį ir kitus vaizdo pageidavimus), kurie buvo atlikti per tam tikrą laiką tam, kad Jums nebereiktų iš naujo įvedinėti tų pačių duomenų, kai Jūs paliekate ir grįžtate į svetainę.

Kaip mes naudojam slapukus?

Mūsų svetainė naudoja slapukus, kad atsimintų:

• Jūsų ekrano pasirinktis, tokias kaip spalvų kontrasto parametrai ar šrifto dydis
• Ar Jūs jau atsakėte į apklausos užklausą, ar tam tikra informacija buvo Jums naudinga ar ne (daugiau jos Jums nebereikės atsakyti)
• Ar Jūs sutikote (arba ne) su slapukų naudojimu mūsų svetainėje

Taip pat kai kurie vaizdo įrašai, kurie yra įdėti į mūsų svetainę, naudoja slapukus tam, kad anonimiškai rinktų statistiką, kaip Jūs juos radote ir kokius video žiūrėjote.

Nėra svarbu įjungti slapukus šioje svetainėje, tačiau jie suteiks Jums geresnės kokybės naršymo patirtį. Jūs galite pašalinti ir blokuoti šiuos slapukus, tačiau jei Jūs tai padarysite, kai kurios pasirinktys šioje svetainėje neveiks taip, kaip turėtų veikti.

Su slapukais susijusi informacija nėra skirta indentifikuoti Jus asmeniškai, tačiau rinkti Jūsų informaciją Jums tai prižiūrint. Šie slapukai nėra naudojami kitoms paskirtims nei išvardintos.

Kaip kontroliuoti slapukus?

Jūs galite valdyti ir/arba ištrinti slapukus, jeigu Jūs to norite – dėl detalesnės informacijos žiūrėkite aboutcookies.org. Jūs galite ištrinti visus slapukus, kurie jau buvo Jūsų kompiuteryje, ir galite nustatyti naršyklę, kad ji juos blokuotų. Jeigu Jūs tai padarysite, tačiau Jums reikės tai padaryti rankiniu būdu, kiekvieną kartą, kai Jūs lankotės svetainėje, taip pat kai kurios paslaugos ir parametrai gali neveikti.

About Tapflo. Tapflo Group is an independent, family owned, European manufacturer and global supplier of Air operated diaphragm pumps, centrifugal pumps and other industrial process equipment. Tapflo is represented by own sales offices in 28 countries and by independent distributors in more than 30 countries.